Gold Elektronic

BROŃ PALNA / PARDINI

powrót
PARDINI GT 9

PARDINI GT 9

GT 9 z lufą i zamkiem 5 cali, „czarny”

GT – seria oznaczająca pistolety przeznaczone do strzelania sportowego, zarówno dokładnego, jak i szybkiego. Grubościenna lufa znacznie obniża poziom niekorzystnych drgań. Zewnętrzna jej średnica wynosi aż 16 mm (dla porównania – średnica lufy pistoletu CZ 75 ma tylko 13 mm). Wewnętrzny przewód lufy ma aż osiem pól i bruzd, dzięki czemu można z powodzeniem, bez utraty celności, strzelać bezpieczniejszymi nabojami z pociskami bezpłaszczowymi (jest to o tyle istotne, że coraz więcej producentów amunicji obniżając koszty produkcji stosuje mosiądzowane stalowe płaszcze przyspieszające zużycie lufy). Oba czynniki: czyli grubościenna lufa i duża ilość pól i bruzd w połączeniu ze staranną obróbką, wpływają na bardzo dobre skupienie własne. Pistolet posiada układ spustowy wyposażony w regulację poszczególnych parametrów. Dzięki celnej lufie, zastosowaniu układu spustowego z regulacją, właściwie dobranej masie zamka i charakterystyce sprężyny oporo – powrotnej, broń ta wyróżnia się wręcz niespotykaną łatwością oddawania strzałów, „miękkim” odrzutem, a co za tym idzie – celnością.

Model:
GT 9 – pistolet dostępny w kalibrze 9 mm Para:.40 S&W

  •       lufa i zamek 5 cali;
  •       lufa 6 cali, zamek 5 cali, „krótkie” przyrządy celownicze (muszka na zamku);
  •       lufa 6 cali, zamek 5 cali, „długie” przyrządy celownicze (muszka na obciążniku);

HR na górę
PARDINI GT 9

PARDINI GT 9

GT 9 z lufą 6 cali, zamkiem 5 cali i

Kaliber Dł.lufy Dł.całkowita Waga Poj.magaz.
9mmPARA 150mm 249 mm 1145 g 17

HR na górę
PARDINI GT  45

PARDINI GT 45

GT 45 z lufą i zamkiem 6 cali z charakterystycznymi, trapezowymi „oknami”, „czarny”

Różnica pomiędzy szkieletem GT 9, a GT 45 polega na innym przekroju rękojeści. Model GT 45 posiada obszerniejszy chwyt, co pozwala na zastosowanie lufy z zamkiem także w kalibrze .45 ACP. Szkielet taki zalecany jest dla osób o dłuższych palcach.

Istnieje możliwość zastosowania wymiennych systemów w innych kalibrach (lufa z zamkiem), tzw. adapterów. Planując używanie różnych adapterów zaleca się wybór szkieletu GT 45, który pozwala na stosowanie adapterów we wszystkich wymienionych kalibrach.

          GT 45 – pistolet dostępny w kalibrach: 9 mm Para, .40 S&W*, .45 ACP i w wersjach:

  •       lufa i zamek 5 cali;
  •       lufa i zamek 6 cali, „długie” przyrządy celownicze, zamek z charakterystycznymi trapezowymi  „oknami”; 

HR na górę
PARDINI GT 45

PARDINI GT 45

GT 45 z lufą i zamkiem 6 cali z charakterystycznymi, trapezowymi „oknami”, „srebrny”

Wszystkie opisane pistolety mogą być „czarne” albo „srebrne”.

HR na górę
PARDINI HP NEW

PARDINI HP NEW

PISTOLETY CENTRALNEGO ZAPŁONU W KALIBRZE .32S&W

Kaliber Dł.lufy Dł.całkowita Waga Poj.magaz.
.32 S&W 120mm 295 mm 1080 g 5

HP NEW – wyczynowy pistolet centralnego zapłonu do konkurencji rozgrywanej według regulaminu ISSF.
Konstrukcja analogiczna do modelu SP, przeznaczona jednak do innego typu naboju, a tym samym do innej konkurencji. Posiada nową rękojeść w której półka zamocowana jest na dwóch śrubach co poprawia jej stabilność. Szczerbinka posiada możliwość regulacji szerokości. Zastosowano nowy układ spustowy w którym regulacja odbywa się przy pomocy 5 śrub, co bezpośrednio wpływa na szerokie możliwości płynnej regulacji.
Ilość absorberów (przeciwciężarków znajdujących się pod lufą): 6 szt.

HR na górę
PARDINI SP  NEW

PARDINI SP NEW

Kaliber Dł.lufy Dł.całkowita Waga Poj.magaz.
.22LR 120mm 295 mm 1180 g 5

SP NEW – wyczynowy pistolet przeznaczony do konkurencji pistolet sportowy oraz pistolet standardowy.
Nisko położona oś lufy oraz, co niezwykle istotne, środek ciężkości zamka znajdujący się na tej osi – minimalizują podrzut oraz powstawanie niekorzystnych sił poprzecznych. Dzięki temu pistolet jest celny i dobrze toleruje błędy strzelca. Umieszczenie magazynka poza rękojeścią zapewnia pełną swobodę kształtowania chwytu. Anatomiczna rękojeść z drewna orzechowego występuje w wersji prawo- i leworęcznej w kilku wielkościach. Półka rękojeści zamocowana jest na dwóch śrubach, co poprawia jej stabilność. Szczerbinka posiada możliwość regulacji szerokości. Zastosowano nowy układ spustowy w którym regulacja odbywa się przy pomocy 5 śrub, co bezpośrednio wpływa na szerokie możliwości płynnej regulacji poszczególnych parametrów celem dopasowania do indywidualnych potrzeb strzelca.
Ilość absorberów (przeciwciężarków znajdujących się pod lufą): 6 szt.

Uwaga! Zaleca się stosowanie amunicji .22 LR z okrągłymi pociskami. Podczas używania amunicji z pociskami o innej geometrii pocisku, np. Eley EPS, mogą być zacięcia.

HR na górę

Nowości

obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek

GOLD - ELEKTRONIC, ul. 28 Czerwca 1956r. 174 61-507 POZNAŃ tel./fax +48(61) 833 44 13, e-mail: biuro@gold-elektronic.com.pl