Gold Elektronic

/ PARDINI

powrót
PARDINI K10

PARDINI K10

Kaliber Dł. lufy Dł. całkowita Waga Poj. magaz.
4,5 mm 240 mm 415 mm 990 g

K10 – pistolety z tej serii zostały zaprojektowane zgodnie z wymaganiami i doświadczeniem najlepszych strzelców na świecie i są technicznie najbardziej zaawansowanymi pistoletami na rynku przeznaczonymi dla konkurencji na 10 metrów. Szkielet i kartusz wykonane są z lekkiego stopu, a inne części pistoletu wykonano ze specjalnej stali. Pistolet posiada w pełni regulowany mechanizm spustowy, funkcje strzelania treningowego, anatomiczną rękojeść z drewna orzechowego oraz regulowaną szerokość szczerbinki. Kartusz o ciśnieniu 250 bar został wyposażony w nowy i czytelny wskaźnik ciśnienia.

Pistolet posiada już na swoim koncie wiele sukcesów na arenie międzynarodowej, w tym Mistrzostwo Europy 2009.


HR na górę
PARDINI K2S

PARDINI K2S

Kaliber Dł. lufy Dł. całkowita Waga Poj. magaz.
4,5 mm 245 mm 410 mm 1170g

K2S – wyczynowy pistolet pneumatyczny na sprężone powietrze albo dwutlenek węgla (w zależności od wersji) znajdujące się w zbiorniku ciśnieniowym umieszczonym równolegle pod lufą. Lufa o średnicy 12 mm posiada 4 otwory kompensacyjne zmniejszające podrzut. Anatomiczna rękojeść z drewna orzechowego występuje w wersji prawo- i leworęcznej w kilku wielkościach wraz z regulacją położenia półki. Mechaniczny układ spustowy pozwala na regulację poszczególnych parametrów celem dopasowania do indywidualnych potrzeb strzelca. Muszka wymienna, szczerbinka umożliwia regulację szerokości.

Pistolet sprzedawany jest w pudełku z twardego tworzywa sztucznego wraz z dwoma zbiornikami ciśnieniowymi (każdy z unikalnym systemem wskazywania aktualnego ciśnienia*) oraz kompletem narzędzi.

Z pistoletu tego Roberto di Donna wynikiem 585 punktów z finałem 99,2 zdobył złoty medal podczas Igrzysk Olimpijskich w 1996 roku w Atlancie, a Frank Dumoulin wynikiem 590 punktów (!) z finałem 98,9 zdobył złoty medal podczas Igrzysk Olimpijskich w 2000 roku w Sydney.

* dotyczy wersji na sprężone powietrze

Wersje:

K2S Air – z lufą o długości 245 mm, przeznaczony dla mężczyzn, juniorów starszych, ewentualnie pań silniejszych fizycznie, bądź też uprawiających wyczynowo strzelectwo sportowe;

K2S Light Air – także z lufą o długości 245 mm jednak o mniejszej średnicy i z krótkim zbiornikiem ciśnieniowym. Jest to lżejsza wersja przeznaczona dla osób słabszych fizycznie, ale o dobrej technice;

K2S Junior Air – z krótszą lufą (195 mm) i krótkim zbiornikiem ciśnieniowym. Wersja przeznaczona dla osób o gorszej technice i słabszych fizycznie, również do szkolenia początkowego.

K2 CO2 – analogicznie jak K2S Air, tylko zasilany dwutlenkiem węgla;

K2 Light CO2 – analogicznie jak K2S Light Air, tylko zasilany dwutlenkiem węgla;

K2 Junoir CO2 – analogicznie jak K2S Junior Air, tylko zasilany dwutlenkiem węgla.

HR na górę
PARDINI K58

PARDINI K58

Kaliber Dł. lufy Dł. całkowita Waga Poj. magaz.
4,5 mm 230 mm 395 mm 1070g
K58 – wyczynowy pistolet pneumatyczny na powietrze, które spręża się dźwignią umieszczoną pod lufą przed oddaniem każdego strzału. Anatomiczna rękojeść z drewna orzechowego, regulowany układ spustowy.

Pistolet sprzedawany jest w pudełku z tworzywa sztucznego wraz z dodatkowym obciążnikiem na lufę oraz kompletem narzędzi.

Pistolet ten nie wymaga do eksploatacji ani wysokociśnieniowej pompy, ani butli ze sprężonym powietrzem albo dwutlenkiem węgla.

HR na górę

Nowości

obrazek

GOLD - ELEKTRONIC, ul. 28 Czerwca 1956r. 174 61-507 POZNAŃ tel./fax +48(61) 833 44 13, e-mail: biuro@gold-elektronic.com.pl